Zpět na výpis

Apartmán hned u pláže v Cecině

2 10m
ID: IT0871

Pěkný světlý apartmán v dobrém stavu s parkováním a nábytkem hned u písečné pláže v Toskánsku

Čtěte více

6 077 500 Kč

250 000 €

207 920 £

283 637 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Příjemný a vzdušný apartmán v ideální pozici hned u moře v oblíbeném toskánském středisku Cecina-Mare, jen asi 45min od letiště v Pise.

LOKALITA: Cecina je oblíbené toskánské středisko známé pro své dlouhé písečné pláže a příjemnou středomořskou atmosféru. Rezort je ale vhodný nejen pro milovníky koupání - jednoduše dosažitelná jsou také rustikální toskánská městečka a vesničky jako Guardistallo nebo Montescudaio, historické přímořské letovisko Castiglioncello nebo vinařská oblast Bolgheri, kde se vyrábějí známé značky vína jako například Sassicaia.

POPIS NEMOVITOSTI: Tento světlý apartmán se nachází v prvním patře klidné budovy. Skládá se ze vstupní předsíně, obývacího pokoje s terasou s výhledem na moře, kuchyňky s oknem, 2 ložnic, z nichž jedna má vlastní balkon a dále koupelny. Byt je vybaven klimatizací, je prodáván s nábytkem v ceně a patří k němu soukromé parkovací místo. Je přípraven k nastěhování a ideální také na pronájmy díky výborné poloze hned u písečné pláže.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247