Zpět na výpis

Vila s bazénem na prodej v Riparbelle

2 1 12 000m
ID: IT1048

Dvoupatrová autentická vila s bazénem s velkým pozemkem obklopena toskánskou krajinou v Riparbelle. Vila je snadno dostupná a zároveň poskytuje soukromí.

Čtěte více

12 823 200 Kč

520 000 €

464 138 £

501 592 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Renovovaná dvoupatrová vila s bazénem asi 12 km od moře ponořená do krásné toskánské krajiny leží na oploceném udržovaném pozemku o velikosti cca 4500 m2.

V přízemí se nachází veranda, kuchyně s pecí na dřevo, obývací pokoj, koupelna, externí technická místnost a prádelna. Schodištěm se dostaneme do prvního patra, kde jsou dvě velké ložnice, jedna s vlastní koupelnou, pracovna, šatna a další koupelna.

Vila má typické toskánské prvky jako jsou trámové stropy a cihly, terakotové a parketové podlahy. K nemovitosti patří pozemek využívaný jako les.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247