Zpět na výpis

Kouzelný statek po rekonstrukci s bazénem a výhledem u Pescie

3 1
ID: IT1402

Krásný statek s bazénem v severní části Toskánska mezi Pisou a Florencií

Čtěte více

22 014 150 Kč

890 000 €

758 194 £

965 745 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vkusně zrekonstruovaný statek se nachází na klidném a panoramatickém místě v kopcích nad historickým městem Pescia asi 15 minut jízdy od obchodů a restaurací. Kamenný statek o celkové vnitřní výměře asi 230m2 pochází z 18.století a skládá se z předsíně, velkého a světlého obývacího pokoje s krbem, propojené kuchyně s jídelnou ve stylu open space, 3 ložnic, 3 koupelen, špízu a sklepu o výměře asi 85m2. Nemovitost byla velmi citlivě zrekonstruována a kombinuje dobové prvky toskánské architektury a moderní komfort. K dispozici je velká veranda s prostorem na venkovní stolování. Dům je obklopen úžasnou zahradou s pěkným bazénem a výhledy do krajiny. Na pozemku se také nachází malý přístřešek k rekonstrukci s multifunkčním využitím.

Pescia je výhodně umístěna jen 40 minut od letiště v Pise a necelou hodinu od Florencie. V blízkosti je možné navštívit lázně Montecatini Terme nebo rodiště Leonarda da Vinciho. Lyžařské středisko Abetone je vzdáleno asi 1h15 jízdy a toskánské pláže ve Viareggiu cca 45 minut jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247