Zpět na výpis

Vila s výhledem na moře na Elbě

7 ano 300m
ID: IT1399

Krásný dům s možností turistických pronájmů pár kroků od moře a přístavu na Elbě

Čtěte více

50 024 700 Kč

1 980 000 €

1 694 833 £

2 110 124 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 2.5km od Portoferraia se nachází tento půvabný dům postavený v typickém toskánském stylu s výhledem na moře. Nemovitost o výměře asi 370m2 pochází z 19.století a byla pečlivě zrekonstruována aktuálními majiteliv roce 2002. Budovu charakterizují klasické prvky venkovské toskánské architektury včetně velkých místností, dřevěné trámové stropy, podlahy z terracotty a kamenné zdi. Zároveň majitelé dodali výdobytky moderní techniky a dům poskytuje absolutní pohodlí. Dům je obklopen 6500m2 pozemku, kde rostou jehličnaté stromy, olivovníky a okrasné keře a stromy. Nemovitost je rozdělena na 3 nezávislé, ale jednoduše propojitelné části - hlavní budovu a 2 samostatné apartmány. Díky této dispozici a krásné poloze u moře je vila také vhodná pro turistické pronájmy se zajímavým výnosem. Hlavní budova se rozkládá na 3 podlažích a najdeme zde v přízemí prostorný obývací pokoj s velkými okenicemi, dobře vybavenou kuchyni, 2 koupelny/WC, studovnu a technickou místnost, v prvním patře s výhledem na záliv u Portoferraia, 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou a jižně orientovanou terasu a v podkroví dvě další místnosti. Dále k domu patří menší dependance s kuchyní, ložnicí a koupelnou. Apartmány se nacházejí respektive v přízemí a prvním patře, každý s jednou ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní a koupelnou. Nemovitost je vybavena klimatizací a topením v podlaze plus radiátory. Součástí nemovitosti je spa s jacuzzi a turecká lázeň, parkoviště pro 6-7 aut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247