Zpět na výpis

Apartmán v rezidenci s bazénem u Volterry

2 1
ID: IT1393

Apartmán v panoramatické rezidenci s bazénem v srdci Toskánska mezi Volterrou a San Gimignanem

Čtěte více

7 472 350 Kč

295 000 €

252 010 £

314 202 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Uprostřed pohádkové toskánské krajiny mezi středověkými městy Volterra a San Gimignano nabízíme tento rustikální apartmán, který je součástí příjemné rezidence s bazénem. Nemovitost je umístěna na kopečku s úchvatnými výhledy na okolní vinice, olivové sady a městečka. Volterra je vzdálena jen 10km od objektu, k moři se dostanete za asi 40 minut jízdy. Letiště v Pise je vzdáleno asi hodinu jízdy. Apartmán má vlastní vstup zvenku a skládá se v suterénu z jídelny, kuchyně a koupelna. Schodiště vede do přízemí, které tvoří obývací pokoj s krbem a nádherným výhledem do krajiny, 2 ložnice, každá s vlastní koupelnou a jedna s vchodem do zahrady. V prvním patře je umístěna další ložnice s koupelnou. V ceně je zahrnuta část nábytku. Apartmán je díky své úchvatné pozic, jednoduché údržbě a perfektnímu stavu mimojiné vhodný na turistické pronájmy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247