Zpět na výpis

Krásný dům s bazénem u Todi

3 1
ID: IT1396

Krásný dům v perfektním stavu v Umbrii s bazénem, pozemkem a panoramatickým výhledem

Čtěte více

12 607 235 Kč

499 000 €

427 132 £

531 794 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 10 km od slavného etruského města Todi ve vyvýšené panoramatické poloze se nachází tento atraktivní dům s 6x11m bazénem a dvěma hektary pozemku s olivovým sadem. V blízké vesničce Izzalini najdete bar a výbornou restauraci. Dům nabízí spoustu prostoru (cca 200m2) a světla. V přízemí je umístěn obývací pokoj s krbem a studovnou, kuchyně, koupelna se sprchou a veranda. Schodiště vede do prvního patra, které tvoří 4 útulné ložnice a 3 komfortní koupelny. Z hlavního vchodu vede jasmínová alej k idylickému bazénu. K dispozici je zahradní přístavek ideální pro skladování venkovního nábytku, vybavení a nástrojů a také venkovní sprcha. V blízkosti určitě stojí za návštěvu kouzelný umbrijská městečka Assisi, Perugia, Bevagna, Spoleto a jezera Lago Trasimeno a Lago Bolsena.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247