Zpět na výpis

Okouzlující chata v Korutanech

3
ID: AT0316

Útulná horská chata v Korutanech v Bad St. Leonhard im Lavanttal v blízkosti vleků ve menším rodinném, ale vysoko položeném středisku...

Čtěte více

11 749 125 Kč

475 000 €

404 654 £

515 426 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Horská chata ve známé korutanské lyžařské a turistické oblasti Klippitztörl s nádherným panoramatickým! Chatu je možné využívat k pronájmu, ale také jako volnočasové bydlení!

POLOHA: Chata leží v obci Bad St. Leonhard im Lavanttal a pyšní se úchvatným výhledem na okolní horskou krajinu - to vše v bezprostřední blízkosti sjezdovek v areálu Klippitztörl s 28 km sjezdovek. Jedná se o rodinný lyžařský areál na východě Korutan nedaleko štýrských hranic v nadmořské výšce 1500 metrů na slunném, panoramatickém a klidném místě. Kromě lyžování v zimě, je zde i široká nabídka volnočasových aktivit během léta. Cca 2 minuty chůze od domu je menší obchod s potravinami, větši supermarkety nebo restaurace, kavárny a lékárna jsou vzdáleny jen cca 15 minut jízdy autem.

NEMOVITOST: Chata nabízí obytnou plochu o rozloze přibližně 84 m², která se rozkládá na několika úrovních. Je možné zde ubytovat 6-8 osob. V přízemí je pedsíň se šatnou a samostatnou toaletou, prostorný obývací pokoj, kuchyň a jídelna se vstupem do zahrady a na severovýchodní terasu s úchvatným výhledem na okolní hory. Kvalitně vybavená kuchyň nabízí všechny důležité spotřebiče, jako je sporák se sklokeramickou deskou, trouba, myčka nádobí a lednice s mrazicím boxem. Po dřevěném schodišti se dostanete do horního patra, kde se nacházejí 3 samostatné útulné ložnice, které mají společnou koupelnu s wellness sprchou a samostatnou toaletu.

K dispozici je garáž pro jedno auto a skladovací prostory se samostatným vchodem. Před domem je navíc dostatek parkovacích míst. Skladovací místnost v suterénu je v současné době využívána jako úložný prostor a posilovna. Energie je dodávána prostřednictvím fotovoltaického systému; fotovoltaické kolektory byly připevněny na střechu a částečně na zábradlí terasy. Preventivně je zde ale připojen i nouzový generátor.

UŽITÍ: Chatu je možné využívat k trvalému bydlení, jako volnočasové bydlení nebo k turistickému pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247