Zpět na výpis

Stylový chalet mezi Bad Kleinkirchheim a Turracherhöhe

3
ID: AT0315

Vkusně zrekonstruovaná tradiční chalupa s výhledem na okolní hory v zajímavé lokalitě mezi středisky Turracherhöhe a Bad Kleinkirchheim v Korutanech...

Čtěte více

10 765 250 Kč

425 000 €

363 065 £

452 664 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná, kompletně zrekonstruovaná autentická horská chata se nachází na nádherném panoramatickém místě přímo nad pěknou vesničkou přesně na půl cesty mezi středisky Turracherhöhe a Bad Kleinkirchheim. Chatu je možné buď pronajímat, nebo ji zakoupit jako volnočasovou nemovitost bez povinného pronájmu.

LOKALITA: Chata je umístěna v půvabné venkovské lokalitě s krásným výhledem na okolní hory. Ráno si můžete užívat slunce na oplocené terase/zahradě a odpoledne na velké balkonové terase. Z místa se za necelých 15 minut dostanete do lyžařské oblasti Bad Kleinkirchheim se 100 km sjezdovek, do Turracher Höhe s cca 60 km a do útulné menší oblasti Hochrindl s cca 25 km sjezdovek. Autobusová zastávka pro cesty například do Feldkirchenu, Villachu nebo Millstättersee se nachází hned vedle vesnického kostela, tedy cca 5 minut chůze. Objekt je vzdálen 10 km od Bad Kleinkirchheimu, krásné provinční turistické obce s veškerou potřebnou občanskou vybaveností, jako jsou moderní supermarkety, různé obchody, pekárna a široká nabídka kulinářských specialit. V samotné obci se nachází supermarket, restaurace a čerpací stanice.

NEMOVITOST:Chata je vhodná pro 7 až maximálně 8 osob a má tři prostorné ložnice. Má velký balkon/terasu a soukromou oplocenou terasu s přilehlou zahradou na východní straně chaty. Chata byla postavena na pevných skalních základech a má autentickou srubovou konstrukci, ke které byla v roce 2019 přistavěna přístavba a zcela nové horní patro. Kromě toho byly zrekonstruovány již stávající části domu a exteriér okolo domu. Dům je optimálně zateplen a všechny vnitřní stěny jsou nové. Všechna okna byla vyměněna za modřínová s izolačním dvojsklem. Vytápění zajišťuje infračervený topný systém a v kuchyni s jídelnou jsou kamna na pelety. Vytápění a osvětlení lze dálkově ovládat a monitorovat v celém domě prostřednictvím systému inteligentní domácnosti. Plocha domu je cca 109 m2.

U domu je vlastní parkovací plocha, ze které se po schodem dostanete na terasu. Do domu se vchází přes vstupní halu, kde se nachází toaleta, úložná skříň a sušák na lyžařské boty. Z chodby se pak dostanete do atraktivně zařízené jídelny, na kterou navazuje otevřená kuchyně oddělená krásným barem. Na tomto podlaží se dále nachází útulný obývací pokoj, z něhož je také přístup na terasu s balkonem o rozloze 24 m² s nádherným výhledem na vesnici a okolní hory. Toto patro doplňuje mezipatro s pračkou a koupelna. Po schodišti se se vystoupá do prvního patra, kde jsou celkem 3 ložnice - 2 prostorné ložnice s postelemi typu boxspring a 1třílůžková ložnice se 2 postelemi typu boxspring a normálním lůžkem. V tomto patře je také druhá koupelna s WC. Půdní žebřík vede do plně izolované, prostorné a průchozí úložné místnosti v podkroví.

UŽITÍ: Nemovitost je určena buď k turistickému pronájmu, nebo je možné ji zakoupit jako zcela volnočasovou nemovitost bez povinnosti pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247