Zpět na výpis

Krásný samostatný dům u Camaiore 10 km od moře

3 10 000m
ID: IT0813

Rozkošná vila na prodej v Camaiore v typickém toskánském stylu s nápaditými detaily jen 10 kilometrů od moře..

Čtěte více

13 439 400 Kč

520 000 €

450 699 £

627 101 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Rozkošná samostatná vila v typickém toskánském stylu je nabízena k prodeji ve velmi prestižní rezidenční lokalitě poblíž městečka Camaiore v severním Toskánsku.

Tento atraktivní dům se nalézá jen pár minut od centra Camaiore (1,5 km nebo 15 minut chůze) s jeho obchody a restauracemi. Dům se nachází v klidné oblasti zvané Montebello (doslova „krásný kopec“) a nabízí naprosté soukromí a klid. Moře je vzdálené pouhých 9 km, takže přístup na pláž je snadný. Dostupnost z letiště je také bez problému, mezinárodní letiště v Pise je vzdáleno pouhých pouhých 30 minut jízdy autem!

Nemovitost je prezentována ve výborném stavu, jelikož byla nedávno kompletně a ohleduplně zrekonstruována nynějším majitelem, který si zakládal na uchování a zvýraznění původních prvků a osobitých barev. Určitě osloví každého, kdo má rád rustikální toskánský styl. Vila se rozkládá na dvou úrovních a dále k ní patří částečně oddělený přístavek. Nabízí dvě velké terasy s krásnými panoramatickými výhledy. V přízemí domu se nachází společenská místnost s krbem, jídelní část a krásná kuchyně. V prvním patře jsou tři velkoryse dimenzované ložnice a tři koupelny - hlavní ložnice má také velkou průchozí skříň (tzv. walk-in-wardrobe). V suterénu je zajímavá víceúčelová místnost, šatna / prádelna a koupelna. Vila tak nabízí inteligentně promyšlený a velkorysý prostor, proto aby se stala okouzlujícím druhým domovem na dovolenou nebo trvalým bydlištěm.

Vila je zasazena do krásně udržované zahrada o rozloze 1 000 m² s příjemnými zákoutími. Je zde parkování pro 3 auta. Existuje také možnost přistavit bazén dle požadavků a přání budoucích majitelů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247