Zpět na výpis

Rozsáhlá vila na pláži k rekonstrukci

ano 10m
ID: IT0734

Vynikající investiční příležitost vila v první linii u moře v Cava D'aliga, která se po rekonstrukci může stát reprezentativním luxusním sídlem, nebo penzionem...

Čtěte více

14 302 800 Kč

580 000 €

517 692 £

559 468 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila s nádherným výhledem na moře se nachází v první linii proti moři v sicilském letovisku Cava D'aliga. Jedná se o vynikající příležitost k investici s velkým potenciálem návratnosti formou turistického pronájmu. Nemovitost byla postavena v různých historických obdobích a její plochu tvoří čtverec o rozloze téměř 1 000 m2 + exponovaná plocha. V interiéru dominují velké chodby, které se střídají s prostornými místnostmi a plochami pro stavbu ložnic. Prostorné je i venkovní nádvoří, kde lze vybudovat bazén. Tato nemovitost je rozložena na dvou podlažích a nabízí dva velké balkony s neuvěřitelným výhledem na moře. Díky své velikosti a výjimečné poloze je vila vhodná pro jakékoli další využití ať již soukromé, nebo komerční. Cava D'aliga je malebné sicilské letovisko, které bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Nabízí zlaté písečné pláže protkané útesy a křišťálově čistou vodu. V blízkosti se nachází jeskyně Grotta dei Contrabbandieri , kdysi obchodní místo pro nelegální zboží, ke které se můžete vypravit výletní lodí. Letovisko se nachází v blízkosti historických měst Modica a Ragusa,
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247