Zpět na výpis

Nádherná vila přímo na útesu nad mořem, Augusta

7 5m
ID: IT1115

Nádherný skvost na ostrově Sicílie na prodej - krásná vila situovaná přímo na útesu tyčícím se nad průzračným mořem v jedné z nevyhledávanějších oblastí...

Čtěte více

35 720 750 Kč

1 450 000 €

1 266 244 £

1 436 299 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherná prestižní nemovitost s bazénem a přímým přístupem k moři v Augustě v jedné z nejkouzelnějších lokalit na Sicílii s panoramatickým výhledem na sopku Etnu, maják Santa Croce a Messinskou úžinu.

Plocha vily je 236 m2, plocha pozemku je 5000 m2. Zahrada je porostlá bujnými stálezelenými rostlinami a vysokými stromy, což příjemně dokresluje jedinečnou atmosféru vily.

Vila sestává z velkého obývacího pokoje s krbem, kuchyně se dvěma vchody, z nichž jeden vede na verandu, a 5 ložnic, z toho 4 mají vlastní koupelnu. Dále jsou zde další dva pokoje, které lze také využít jako ložnice nebo pro vytvoření soukromého wellness nebo zázemí pro relaxaci.

Vila se nachází v oblasti zvané Montetauro, která je jen 20 minut od letiště v Catanii, 15 minut od Syrakus a 35 minut od Nota, hlavního města baroka. Augusta je fascinující oblast známá díky průzračnému moři s barvami od smaragdově zelené po kobaltově modrou, na kterým se tyčí skalnaté útesy - ideální místo pro milovníky šnorchlování a potápění.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247