Zpět na výpis

Nádherná vila u moře s výhledem v Cicirata na Sicílii

6 ano 20m
ID: IT1066

Krásná plně vybavená vila na pláži je rozdělena do čtyř apartmánů a zajišťuje svým obyvatelům pohodlí a soukromí. Z vily je okouzlující výhled na sicilské moře.

Čtěte více

24 106 875 Kč

975 000 €

840 429 £

1 030 561 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná apartmánová vila v blízkosti pláže s úchvatným výhledem na moře v městečku Cicirata na Sicílii.

Vila leží zhruba 20 metrů od pláže a je rozdělena na 4 apartmány. Tři najdeme v přízemí a jednu v patře. Každý apartmán je propracován do nejmenšího detailu. Interiéry byly navrženy architektonickou kanceláří, která pečlivě svými návrhy využila všechny prostory. Každý apartmán je zařízen tak, aby poskytoval pohodlí a soukromí. Vila je nabízena vybavená nábytkem.

Městečko Cicirata se nachází pouhých 30 km od známého turistického cíle Syrakusy. Mezinárodní letiště v Catanii je vzdáleno cca hodinu jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247