Zpět na výpis

Nádherná vila u moře s výhledem v Cicirata na Sicílii

6 ano 120m
ID: IT1066

Krásná plně vybavená vila na pláži je rozdělena do čtyř apartmánů a zajišťuje svým obyvatelům pohodlí a soukromí. Z vily je okouzlující výhled na sicilské moře.

Čtěte více

24 272 625 Kč

975 000 €

823 918 £

1 045 153 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná apartmánová vila v blízkosti pláže s úchvatným výhledem na moře v městečku Cicirata na Sicílii.

Vila leží zhruba 120 metrů od pláže a je rozdělena na 4 apartmány. Tři najdeme v přízemí a jednu v patře. Každý apartmán je propracován do nejmenšího detailu. Interiéry byly navrženy architektonickou kanceláří, která pečlivě svými návrhy využila všechny prostory. Každý apartmán je zařízen tak, aby poskytoval pohodlí a soukromí. Vila je nabízena vybavená nábytkem.

Městečko Cicirata se nachází pouhých 30 km od známého turistického cíle Syrakusy. Mezinárodní letiště v Catanii je vzdáleno cca hodinu jízdy autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247