Zpět na výpis

Usedlost s vinicemi a olivovým hájem, Syrakúza

ID: IT1385

Usedlost čítající několik budov s rozsáhlým pozemkem s vinicemi a s olivovníky v lokalitě blízko moře i města představuje zajímavou investiční příležitost...

Čtěte více

12 632 500 Kč

500 000 €

427 988 £

532 859 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Ojedinělá nemovitost nedaleko města Syrakúza, jen kousek od města i moře, s vinicí a olivovníky.

Nemovitost má pozemek s rozlohou přibližně 98 000 m2, z čehož jsou cca 4 ha obdělávané půdy s vinicemi s odrůdami Moscato Bianco, Nero d'Avola a Syrah, tři vína registrovaná jako DOC, synonymum kvality a tradice. Vinice harmonicky splývají s olivovými háji a vytvářejí malebnou zemědělskou krajinu.

Usedlost disponuje dvěma vrty s dostatekm vody, která zajišťuje vláhu pro všechny pěstované plodiny. Na hlavní budově je fotovoltaický systém o výkonu 6 kW. To nejen zajišťuje ekologické a udržitelné dodávky energie, ale také výrazně snižuje provozní náklady nemovitosti a poskytuje hmatatelnou ekonomickou výhodu.

Na pozemku je několik budov. Hlavní budova má rozlohu přibližně 280 m2, byla postavena asi před 10 lety a je dobře udržovaná. Dále jsou zde další budovy, které vyžadující rekonstrukci, dohromady nabízejí celkovou plochu přibližně 350 m2. To poskytuje dostatek příležitostí pro rezidenční rozvoj nebo komerční aktivity související se zemědělstvím a cestovním ruchem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247