Zpět na výpis

Nádherná vila s výhledem na moře na Sicílii

11 1 ano 300m
ID: IT1386

Výjimečná vila obklopená půvabnou zahradou a s nádherným výhledem na krásnou zátoku Maganuco na Sicílii, jen 300 metrů od moře...

Čtěte více

30 396 000 Kč

1 200 000 €

1 025 126 £

1 278 109 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velkolepá vila s bazénem, situovaná na krásném pozemku s parkovou úpravou a v dominantní poloze s nádherným výhledem na krásnou zátoku Maganuco. Pláž Maganuco je pouze 300 metrů od domu, pláž Raganzino cca 1,7 km.

Nemovitost je v perfektním stavu a byla navržena tak, aby majitelům a hostům nabídla maximální pohodlí a soukromí. Vila je obklopena rozsáhlým pozemkem o rozloze přibližně 10 000 m2, půvabnou oázou s řadou okrasných rostlin a velkých palem. Nemovitost se vyznačuje luxusními povrchovými úpravami a kvalitním nábytkem. Má 2 podlaží propojená vnitřním schodištěm. Skládá se z hlavní části o rozloze přibližně 600 m2 a dvou vedlejších budov o něco dále, sestávajících ze dvou místností a příslušenství.

Ve vile je v přízemí prostorná vstupní hala, jídelna se vstupem na velkou vybavenou terasu, pohodlný relaxační prostor, velká hobby místnost, prostorná kuchyně se vstupem na terasu, pracovna, ložnice s vlastní koupelnou a koupelnou pro hosty. Když vyjdeme do prvního patra, najdeme zde spací část vily se 6 dvoulůžkovými ložnicemi a 2 jednolůžkovými ložnicemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu.

Na zahradě je několik míst a zákoutí zvoucích k posezení, je zde také je velký gril nebo bazén o rozměrech 14 x 18 metrů (hloubka 80-180 cm) s přilehlou koupelnou a sprchou.

Nemovitost doplňuje další podzemní podlaží s velkou garáží. Je zde také fotovoltaický systém a vrtaná studna.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247