Zpět na výpis

Vila u moře určená ke dostavbě, Augusta

3 30m
ID: IT1114

Jedinečná možnost koupit vilu ve skvělé poloze přímo u moře v Augustě na Sicílii před dokončením a uzpůsobit si ji tak plně svým představám a vkusu...

Čtěte více

10 355 100 Kč

420 000 €

366 500 £

415 134 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila k dostavbě na pobřeží s úchvatným výhledem jen 30 metrů od moře na Sicílii.

Vila, která čeká na dokončení, se nachází na pozemku o výměře cca 1600 m2 a obytná část se rozkládá na jednom podlaží o celkové ploše cca 165 m2. K dispozici je také sklad/garáž v nižším podlaží.

Vila sestává ze světlého obývacího pokoje s výhledem do zahrady a na moře, dále je zde kuchyně, 3 ložnice (z nichž jedna má také šatnu a vlastní koupelnu), 2 koupelny, toaleta, veranda, terasa a balkon 25 m2. V přízemí jsou dvě jednotky celkem o ploše cca 63m2 aktuálně využívané jako sklad/garáž, obě propojené s vyšším patrem vnitřním schodištěm.

Dokončeny byly nosné konstrukce, zpevnění konstrukce a podlahy a členění vnitřních místností. Nově jsou postaveny okolní zdi se základy a opěrná zeď ze železobetonu v zadní části domu, pilíře hlavní brány a brány pro pěší a konstrukce střechy. Nemovitost je možné přizpůsobit představám nového majitele.

Vila je obklopena 1400 m2 zahrady se středomořskou vegetací a ovocnými stromy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247