Zpět na výpis

Kamenný statek po rekonstrukci na Sicílii

5
ID: IT1382

Okouzlující klasický kamenný statek po vkusné rekonstrukci v krásné poloze na Sicílii u Syrakúz...

Čtěte více

19 812 000 Kč

800 000 €

676 154 £

857 106 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Autentický architektonický skvost v srdci okouzlující sicilské krajiny - historický kamenný statek po rekonstrukci, v němž se snoubí kouzlo typických sicilských sídel s nejnovějšími moderními technologiemi a současným komfortem.

Statek se nachází v okouzlující poloze - na exkluzivním pozemku o rozloze 20 000 m2, v mezi městy Rosolini a Noto, v nejvyhledávanější krajině jihovýchodní Sicílie. Objekt má plochu přibližně 420 m2 a je jednopodlažní. Má obývací pokoj s jídelním koutem a vysokým stropem. Dále je zde kuchyně, která je vybavena ručně vyrobeným ostrůvkem z teakového dřeva s pracovní deskou z extra bílého křemene Santamargherita. Dvířka kuchyně jsou vyrobené z benátské cihly. Obytnou část doplňuje reprezentativní koupelna a prostorná pracovna, prádelna a koupelna. V technické místnosti je umístěno ovládání fotovoltaického systému o výkonu 6 kW, systému cirkulace vody a solárního termálního systému. Spací část nabízí 5 ložnic, včetně dvou luxusních "apartmá" s vlastními koupelnami a šatnami. Čtyři ložnice mají přímý přístup zvenčí, což zajišťuje soukromí a pohodlí. Nadčasovou eleganci domu dodává porcelánová kameninová podlaha s vintage vložkami z cementových dlaždic, dvojitá okna.

Statek je doplněn o vysoce kvalitní řemeslné detaily, včetně schodiště z teakového dřeva a železa, dělících dveří, obkladů a vybavení koupelny.

Na pozemku je možné dodělat bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247