Zpět na výpis

Prodej krásné vily na Sicílii se soukromým přístupem k moři

5 ano
ID: IT1015

Krásná vila v přírodní rezervaci se soukromým přístupem k moři v oblasti Syrakus na Sicílii. Dvoupatrová vila nabízí světlé prostory s krásným výhledem na moře…

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní prodej krásné vily se soukromým přístupem k moři, s úchvatným výhledem, která se nachází v přírodní rezervaci Plemmirio, jednom z nejkrásnějších a nejznámějších přímořských letovisek na pobřeží Syrakus.

Vila má celkovou plochu cca 500m2 rozdělená do 2 podlaží, každé se samostatným vchodem. Nemovitost je velmi světlá s výhledem na moře v každém pokoji. V přízemí je dvoulůžkový obývací pokoj s výhled na moře, s krbem a nástěnným akváriem se 3 vchody na hlavní terasu a vstupem na malou terasu. Dále se zde nachází kuchyň, jídelna, dvě koupelny, pracovna, krytá veranda s letní kuchyní, gril a terasa. V prvním patře jsou 2 dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou, jeden hlavní se šatnou a koupelnou se sprchovým koutem a vanou a další 2 pokoje s koupelnou. V suterénu se nachází přístavba, která se skládá z jedné místnosti s kuchyňským koutem a sociálního zařízení. Suterén je možné propojit s dvoulůžkovým obývacím pokojem točitým schodištěm.

První patro bylo kompletně zrekonstruováno v roce 2017. Nemovitost je postavena na pozemku o velikosti cca 2500 m2. Zajímavým prvkem této nemovitosti je soukromý přístupový prostor se soláriem o velikosti cca 20 m2. Na dvoře je velká garáž, komora a venkovní koupelna.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247