Zpět na výpis

Moderní vily v minimalistickém stylu, Sa Rapita

3 1 1m
ID: SP0578

Nové moderní vily v minimalistickém stylu s terasami a zahradou v blízkosti pláže i občanské vybavenosti na slunné Mallorce...

Čtěte více

18 303 900 Kč

740 000 €

630 408 £

802 979 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto krásné nové moderní vily v minimalistickém stylu se nacházejí na Mallorce v oblasti de Dalt v Sa Rápita zhruba 37 km od letiště a 43 km od hlavního města Palma. Jen 1 km od vilek je nádherná písečná pláž.

Byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly prostorné, světlé pokoje a maximalizovaly prostor a pohodlí. Domy mají užitnou plochu cca 140 m2, kterou tvoří 3 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny, kuchyň a prádelna, obývací pokoj, velká terasa a pozemek se zahradou. Každá vila má soukromý bazén. Na pozemku je také soukromé parkovací místo a úložný prostor. Všechny domy jsou orientovány na jih. Projekt se nachází v blízkosti pláže, MHD a občanské vybavenosti.

Vily jsou postaveny podle nejvyšších standardů a zahrnují značkové vybavení a povrchové úpravy. Mají dvojitá okna a bezpečnostní dveře. Pro obklad v místnostech byly zvoleny porcelánové obklady Saloni o rozměrech 75×75 cm. Kuchyně je vybavena bílými laminátovými skříňkami a ostrůvkem. Dále je vybavena troubou Siemens, indukční varnou deskou a digestoří a pracovní deskou Silestone. V koupelnách byly zvoleny baterie Tres, které jsou namontovány ve sprchách.

Sa Rápita je okouzlující místo s nádherným výhledem na pobřeží Mallorky, řadou restaurací, promenádou a Yacht Clubem Sa Rápita. Jen pár minut odsud se nacházejí známá golfová hřiště Vall D'Or, Maioris nebo Son Antem. Letovisko je ideálním výchozím bodem pro cyklisty a milovníky přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247