Zpět na výpis

Moderní vily v minimalistickém stylu, Sa Rapita

3 1 1m
ID: SP0578

Nové moderní vily v minimalistickém stylu s terasami a zahradou v blízkosti pláže i občanské vybavenosti na slunné Mallorce...

Čtěte více

11 781 463 Kč

476 500 €

410 733 £

503 653 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

PRODEJ VILEK JEŠTĚ NEZAČAL. PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

Tyto krásné nové moderní vily v minimalistickém stylu se nacházejí na Mallorce v oblasti de Dalt v Sa Rápita zhruba 36 km od letiště a 43 km od hlavního města Palma. Byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly prostorné, světlé pokoje, maximalizovaly prostor a pohodlí. Domy mají užitnou plochu 140 m2, kterou tvoří 3 dvoulůžkové ložnice a 3 koupelny, vybavená kuchyň a prádelna, obývací pokoj a jídelna s předinstalací krbu, velká terasa 44,5 m2 a pozemek se zahradou 447 m2. Na pozemku je také soukromé parkovací místo a komora. Na výběr je řada volitelných doplňků, které si můžete zvolit v závislosti na fázi, ve které se staví: bazén, vyhřívaná podlaha, klimatizace, garáž, krb atd. Projekt se nachází v blízkosti pláže, MHD a občanské vybavenosti. Fáze stavby jsou následující: Fáze 1 a 2: Vše vyprodáno. Fáze 3: Poslední jednotky. Fáze 3A: květen 2020. Fáze 3B: červenec 2020. Fáze 3C: září 2020. Fáze 4: Nová fáze. Fáze 4A: říjen 2020. Sa Rápita je okouzlující místo s nádherným výhledem na pobřeží Mallorky, řadou restaurací, promenádou a Yacht Clubem Sa Rápita. Jen pár minut odsud se nacházejí známá golfová hřiště Vall D'Or, Maioris nebo Son Antem. Letovisko je ideálním výchozím bodem pro cyklisty a milovníky přírody.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247