Zpět na výpis

Luxusní vila na Mallorce s výhledem na moře i hory

4 1 ano
ID: SP0647

Luxusní vila k prodeji v Nova Santa Ponsa na Mallorce s výhledem na moře i hory poskytující dostatečné soukromí na velkém pozemku, obklopena nádhernou zahradou…

Čtěte více

80 145 000 Kč

3 250 000 €

2 900 861 £

3 134 950 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento jedinečný jednopodlažní dům se nachází uprostřed nádherné zahrady a nabízí výhled na moře i hory.

Vybudován byl podle návrhu jednoho z nejuznávanějších mallorských architektů Pedra Otzoupa. Čtyři ložnice mají každá svojí koupelnu, k dispozici je prostorná kuchyň s obývacím pokojem. Dům zaujímá největší pozemek v ulici a má tak dostatek soukromí. Samozřejmostí jsou místa na parkování včetně dvojgaráže. Krásně navržený, oddělený prostor pro grilování nabízí přes moderní bazén nádherný výhled na moře a hory. Vila má také velkou střešní terasu nabízející panoramatický výhled do okolí.

Mezi další vybavení nemovitosti patří klimatizace a nejmodernější podlahové vytápění, kuchyně vybavená spotřebiči Miele, dále vinotéka, pračka se sušičkou, integrované stmívací osvětlení, vestavěné skříně na míru, alarm, optické kabely pro wifi, automaticky ovládaný vjezd.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247