Zpět na výpis

Luxusní vila na Mallorce s výhledem na moře i hory

4 1 ano
ID: SP0647

Luxusní vila k prodeji v Nova Santa Ponsa na Mallorce s výhledem na moře i hory poskytující dostatečné soukromí na velkém pozemku, obklopena nádhernou zahradou…

Čtěte více

82 111 250 Kč

3 250 000 €

2 781 923 £

3 463 587 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento jedinečný jednopodlažní dům se nachází uprostřed nádherné zahrady a nabízí výhled na moře i hory.

Vybudován byl podle návrhu jednoho z nejuznávanějších mallorských architektů Pedra Otzoupa. Čtyři ložnice mají každá svojí koupelnu, k dispozici je prostorná kuchyň s obývacím pokojem. Dům zaujímá největší pozemek v ulici a má tak dostatek soukromí. Samozřejmostí jsou místa na parkování včetně dvojgaráže. Krásně navržený, oddělený prostor pro grilování nabízí přes moderní bazén nádherný výhled na moře a hory. Vila má také velkou střešní terasu nabízející panoramatický výhled do okolí.

Mezi další vybavení nemovitosti patří klimatizace a nejmodernější podlahové vytápění, kuchyně vybavená spotřebiči Miele, dále vinotéka, pračka se sušičkou, integrované stmívací osvětlení, vestavěné skříně na míru, alarm, optické kabely pro wifi, automaticky ovládaný vjezd.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247