Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře v luxusní zástavbě Port Adriano

2 1 ano
ID: SP0645

Apartmán v klidné luxusní oblasti pár minut od Palmy s výhledem na moře a vlastním přístupem do Port Adriano. Možnost využití bazénu, sauny a posilovny…

Čtěte více

10 480 500 Kč

425 000 €

379 343 £

409 955 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní apartmán s výhledem na moře v El Toro s vlastním přístupem do Port Adriano. Nemovitost o ploše 90 m2 je rozdělena na 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň, komoru a terasu s výhledem na moře.

Apartmán je vybaven klimatizací a vestavěnými skříněmi. K dispozici je také garáž. Apartmán se nachází ve druhém patře luxusní zástavby, která nabízí udržované zahrady, dva společné bazény, saunu a posilovnu. K dispozici je výtah.

Apartmán leží v atraktivní lokalitě El Toro, jedné z nejoblíbenějších rezidenčních čtvrtí, pár minut jízdy od Palmy. Letovisko nabízí golfová hřiště, restaurace, butiky a mezinárodní školy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247