Zpět na výpis

Apartmán s výhledem na moře v luxusní zástavbě Port Adriano

2 1 ano
ID: SP0645

Apartmán v klidné luxusní oblasti pár minut od Palmy s výhledem na moře a vlastním přístupem do Port Adriano. Možnost využití bazénu, sauny a posilovny…

Čtěte více

10 580 375 Kč

425 000 €

359 144 £

455 579 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní apartmán s výhledem na moře v El Toro s vlastním přístupem do Port Adriano. Nemovitost o ploše 90 m2 je rozdělena na 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj, kuchyň, komoru a terasu s výhledem na moře.

Apartmán je vybaven klimatizací a vestavěnými skříněmi. K dispozici je také garáž. Apartmán se nachází ve druhém patře luxusní zástavby, která nabízí udržované zahrady, dva společné bazény, saunu a posilovnu. K dispozici je výtah.

Apartmán leží v atraktivní lokalitě El Toro, jedné z nejoblíbenějších rezidenčních čtvrtí, pár minut jízdy od Palmy. Letovisko nabízí golfová hřiště, restaurace, butiky a mezinárodní školy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247