Zpět na výpis

Nové řadové domy v Esporles

3 1 8 000m
ID: SP0746

Nový projekt půvabných řadových domů se 3 ložnicemi v dobře vybaveném městečku Esporles na dosah pláží, golfového hřiště nebo prostě jen přírody...

Čtěte více

18 948 750 Kč

750 000 €

641 982 £

799 289 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt tvořený 13 dvoupatrovými řadovými domy postavenými v autentickém mallorském stylu je situován v půvabném městečku Esporles uprostřed pohoří Tramuntana v západní části ostrova Mallorca.

Každý dům bude mít 3 ložnice, 2 koupelny a samostatnou toaletu, dále pak plně vybavenou kuchyň a prostorný obývací pokoj/jídelnu se vstupem na terasu. Domy budou mít velké, jihozápadně orientované terasy a vlastní soukromou zahradu s přístupem ke společnému bazénu a upraveným zahradním plochám. Každá nemovitost bude mít vlastní parkovací stání.

Tyto tradiční domy v mallorském stylu vám nejen nabízí domov s velkým množstvím detailů, které zajišťují maximální pohodlí, ale také nejnovější evropské standardy kvality budov (včetně vysoce účinné tepelné a zvukové izolace). Ve vestavěné kuchyni budou spotřebiče renomovaných značek včetně trouby, indukční varné desky a digestoře. Koupelny budou mít nástěnnou dřevěnou skříň, sprchový kout s vaničkou zapuštěnou do podlahy a zapuštěné baterie Tres. Na podlahy v domech byla zvolena velkoformátová keramická dlažba Saloni a stejná dlažba v protiskluzovém provedení bude instalována na terasách. Maximální pohodlí je zaručeno díky podlahovému vytápění v každé místnosti.

Mětečko Esporles poskytuje řadu základních služeb - jsou zde supermarkety, lékárny, banky, restaurace a řemeslné obchody v pěší vzdálenosti, stejně jako školy a zdravotnické služby. Po celý rok se konají různé festivaly a kulturní aktivity, které obohacují život místní komunity. Moře je vzdálené cca 8 km, stejně jako golfové hřiště. Letiště je vzdálené 22 km.

Dokončení je naplánováno na září 2025.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247