Zpět na výpis

Exkluzivní apartmán se soukromým bazénem v Costa de la Calma

2 1 ano
ID: SP0614

Exkluzivní apartmán s obrovskou terasou, soukromým bazénem a panoramatickými výhledy na moře v privilegované oblasti Costa de la Calma na Mallorce...

Čtěte více

17 746 300 Kč

730 000 €

607 126 £

828 221 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento exkluzivní apartmán se nachází v privilegované a klidné oblasti Costa de la Calma na Mallorce, jenom kousek od pláže a všech služeb.

Apartmán se rozkládá na ploše 154 m2 (z toho 46 m2 má venkovní terasa). Byt se skládá z haly, kterou se vchází do prostorného obývacího pokoje s jídelnou. Dále se zde nachází otevřená, plně vybavená kuchyně, malá prádelna, ložnice a koupelna pro hosty. V levé části bytu se rozprostírá velká hlavní ložnice s nádhernou vlastní koupelnou. Obývací pokoj i hlavní ložnice poskytují nádherné výhledy na pobřeží. V obývacím pokoji je krb.

Apartmán vyniká velkou terasou, na které je navíc vybudovaný malý soukromý bazén. Panoramatický výhled na pobřeží Santa Ponsy, který terasa nabízí, je okouzlující.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247