Zpět na výpis

Exkluzivní statek v Serra de Tramuntana

6 1
ID: SP0624

Rozlehlý rustikální statek s ekologickými zahradami, bazénem, vlastní studnou, situovaný v pohoří Serra de Tramuntana na Mallorce...

Čtěte více

41 951 250 Kč

1 650 000 €

1 386 956 £

1 799 402 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento rustikální statek se nachází v Serra de Tramuntana na Mallorce. Je vzdálený jen 2,5 km od Esporles, půvabné vesničky s veškerými službami, a 14 km od Palmy de Mallorca. Statek se rozkládá na téměř 6 hektarech, které jsou rozdělené na různé budovy a prostory. Obklopeny jsou borovým lesem, staletými olivovníky, duby, rohovníky, mandlovníky a ovocnými stromy.

Hlavní dům byl postaven před 13 lety a tvoří ho 2 dvoulůžkové ložnice, pracovna v podkroví, samostatná šatna, 3 koupelny, kuchyně s jídelnou, hala, velký obývací pokoj s krbem a několik verand s kamennými podlahami. Některé verandy jsou kryté. V budově je topení, klimatizace a wifi připojení.

Na pozemku se dále nachází 200 let starý penzion, který je kompletně zrekonstruovaný. Na ploše 100 m2 ho tvoří 2 ložnice, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem a koupelna. Podkroví bylo nedávno zrekonstruované, ale historický nádech mu nadále dodávají kamenné zdi a leštěné mikrocementové podlahy. Nachází se zde kuchyně a koupelna, které jsou odděleny od zbytku nemovitosti.

Jihovýchodní orientace statku dodává dostatek slunce po celý den. Na statku jsou solární panely. Součástí usedlosti je i bazén se slanou vodou s více než 100 m2 přilehlých verand. Nemovitost disponuje soukromou podzemní studnou a cisternou, která shromažďuje dešťovou vodu.

Ke statku vede asfaltová cesta, je tedy snadno přístupný autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247