Zpět na výpis

Nemovitost na prodej v klidné oblasti Santa Ponsa

4
ID: SP0644

Vila na prodej s nádhernou zahradou v klidné části oblasti Santa Ponsa na Mallorce, pouhých 5 minut od centra autem. Nabízí veškeré vybavení a nádherné výhledy…

Čtěte více

17 138 700 Kč

695 000 €

620 338 £

670 397 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná světlá jihovýchodně orientovaná vila se zahradou leží v klidné oblast Santa Ponsa na Mallorce.

Dvoupatrová nemovitost o velikosti 140 m2 užitné plochy, na pozemku o velikosti 302 m2 nabízí terasy i verandu. Spodní patro se skládá z prostorného obývacího pokoje a jídelny se vstupem na venkovní terasu, plně vybavené kuchyně, dvoulůžkové ložnice s vlastní koupelnou a WC pro hosty. Horní patro je rozděleno do tří pokojů a dvou koupelen. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu a přístup na dvě venkovní terasy s okouzlujícím výhledem, přilehlý pokoj je v současnosti využíván jako tělocvična.

Dům nabízí krb v obývacím pokoji, elektrické radiátory, klimatizaci, hliníková okna, solárium a nádhernou terasu pod palmami. Okolí domu zkrášluje upravená zahrada s přírodní trávou, mnoha květinami a palmami. K dispozici je parkovací stání. V okolí domu jsou golfová hřiště, centrum města je pouhých 5 min autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247