Zpět na výpis

Dvojpodlažní byt v první linii v Torrenově

1 ano 5m
ID: SP0611

Moderní a nově zrekonstruovaný zařízený dvoupodlažní byt v první linii s přímým přístupem na pláž v Torrenově na Mallorce, součástí je i garáž...

Čtěte více

9 370 800 Kč

380 000 €

339 178 £

366 548 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento moderní a nově zrekonstruovaný (2018) byt se nachází v první linii v Torrenově na Mallorce. Torrenova je oblast mezi Palmanovou a Magalufem, která je vzdálená jen 20 minut od centra města a 25 minut od letiště v Palmě.

Apartmán je dvoupodlažní a velmi světlý, jeho užitná plocha činí 85 m2. Byt je zařízený a skládá se z prostorné jídelny, obývacího pokoje, 1 ložnice, velké koupelny a moderní plně vybavené kuchyně. Součástí této nemovitosti je i garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247