Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?
Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.
Pokud znáte ID nemovitosti, vepište jej do vyhledávacího pole a potvrďte tlačítkem HLEDAT.
4 | 1 | 300m |
Krásná moderní a funkcionalistická vila s bazénem a čtyřmi ložnicemi se nachází v klidné oblasti jen nedaleko známého turistického města Šibenik.
14 294 100 Kč
8 | ano | 80m |
Atraktivní rodinný dům ve skvělé lokalitě nabízí soukromí a udržovanou zahradu. Celkem 4 apartmány se prodávají zařízené a jsou ideální investicí.
14 540 550 Kč
6 | 1 | 5 000m |
Nádherná venkovská usedlost s bazénem a pozemkem po rekonstrukci nedaleko Lecce s možností pronájmu
27 109 500 Kč
4 |
Velký dům v Bocenagu se zahradou jen pár minut jízdy od sjezdovek v Madonna di Campiglio v italských Dolomitech di Brenta
23 659 200 Kč
1-2 | 50m |
Apartmány hned u moře v Callasettě na Sardinii
6 333 765 Kč
- 7 984 980 Kč
2 |
Příjemný apartmán po rekonstrukci v Cavalese v oblasti Val di Fiemme v italských Dolomitech na prodej
10 104 450 Kč
4 |
Příjemný dům se dvěma apartmány a zahradou v srdci Val di Fiemme na prodej
9 241 875 Kč
2 | 1 | 14 000m |
Na prodej je apartmán v části typického toskánského domu s velkou zahradou. Komplex s bazénem se nachází v krásné přírodě 3 km od půvabné vesnice Sassetta.
7 861 755 Kč
1-3 | 1 |
Chcete vlastnit apartmán na dosah jednoho z top rakouských alpských středisek? Tento projekt nabízí apartmány různých dispozic jen 6 km od Kitzbühelu...
7 368 855 Kč
- 38 668 005 Kč
2 | 200m |
Apartmán ve druhém největším městě Chorvatska je ideální jako investice. Byt leží asi 200 metrů od moře a v dosahu veškeré občanské vybavenosti.
7 368 855 Kč
Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 48 hodin v pracovní den.
Na rozdíl od ostatních kanceláří nemovitosti VYHLEDÁVÁME PODLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA z celé tržní nabídky. A najdeme i tu Vaši:
Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.
Ivana a Tomáš K., Kolín