Zpět na výpis

Dům s bazénem blízko Jaderského pobřeží, Civitanova Marche

4 1
ID: IT1139

Krásná elegantní vila kousek od pobřeží Jaderského moře s bazénem a nádhernou zahradou nabízí výhledy do pohádkové krajiny. U domu je dobře udržovaná zahrada.

Čtěte více

25 012 350 Kč

990 000 €

847 417 £

1 055 062 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dům o rozloze 450 m2 leží pouhých 15 minut od pobřeží Jaderského moře a je obklopen zahradou.

Nemovitost je kompletně přestavěná a působí velmi elegantně. Leží v soukromí s panoramatickým výhledem na okolní krajinu. Plně oplocená zahrada má rozlohu 4150 m2 s okrasnými stromy. V její zadní části je zeleninová zahrada a přístavek, který slouží jako kůlna na nářadí. Dům je dvoupodlažní se dvěma sousedícími byty, které lze ale snadno osamostatnit. V přízemi je velká veranda. Dále zde najdeme obývací pokoj s krbem, kuchyně, jídelna, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou. V patře je panoramatická terasa, druhý obývací pokoj, další kuchyň a tři ložnice, šatna a dvě koupelny. V zahradě je bazén 8x16 m se skokanským můstkem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247