Zpět na výpis

Statek v soukromí s krásným výhledem u Amandoly

3
ID: IT1137

Venkovský dům s velkým pozemkem, který je osázen ovocnými stromy a květinami leží v úchvatné krajině. Do budoucna lze vybudovat bazén a další bytovou jednotku.

Čtěte více

8 662 500 Kč

350 000 €

298 049 £

379 020 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Venkovský dům v soukromí s přístavbou a pozemkem více než 4380 m2 se nachází ve velkolepé lokalitě v panoramatické poloze s výhledem na údolí řeky Tenna, jezero San Ruffino a okolní krajinu pohoří Sibilini.

K nemovitosti, která se nachází jen pár kilometrů od center městeček Amandola, Monte San Martino a Sarnano, se dostanete po dobře udržované asfaltové silnici. Dům se nachází v nejvyšší části pozemku na slunném místě.

Nemovitost je dvoupodlažní a rozdělena následovně: v přízemí je obývací pokoj s krbem, kuchyň s jídelním koutem s velkými okny a nádherným výhledem, koupelna, pokoj a venkovní veranda, která slouží i jako venkovní obývací pokoj. V prvním patře jsou dvě ložnice, jedna z nich s terasou a koupelna. Dům je připojen na všechny základní služby.

Na zahradě se nachází přístavek v současné době využívaný jako sklad, dílna a prádelna. V případě potřeby ho lze přestavit na obytný prostor. Zahrada kolem domu je bohatě osázena keři, květinami, ovocnými stromy a bylinkami. Najdete zde i malou zeleninovou zahrádku. Do budoucna zde lze vybudovat i bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247