Zpět na výpis

Venkovský domek uprostřed vinic u San Ginesia

3
ID: IT1132

Venkovský domek s přístavkem se nachází v krásné krajině uprostřed vinic s okouzlujícími výhledy a pouhých pár minut jízdy od vesnice San Ginesio.

Čtěte více

12 127 200 Kč

480 000 €

410 869 £

511 545 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Venkovský domek o rozloze 170 m2 je vzdálen jen několik minut jízdy od historického centra středověké vesnice San Ginesio v provincii Macerata.

Dům byl kompletně přestavěn od základů s použitím typických materiálů. K domu náleží zrekonstruovaná přístavba a pozemek o celkové ploše 3000 m2 se zahradou a lesy. Nemovitost nabízí krásný výhled do okolní krajiny a na velkolepou scenérii pohoří Sibilini.

Dvoupodlažní dům má v přízemí verandu, kuchyň/jídelnu, pokoj, ložnici, koupelnu, dvě šatny a spíž/prádelnu/kotelnu. V první patře najdeme obývací pokoj, dva pokoje a koupelnu. V přístavbě o velikosti 40 m2 je v přízemí garáž, nyní sloužící jako laboratoř a v prvním patře pracovna s klimatizací.

Dům je napojen na veškeré sítě. Ve společných prostorách je podlahové vytápění, v ložnici a koupelnách radiátory. Vytápění je zajištěno také kamny. Dům má připojení k internetu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247