Zpět na výpis

Krásný dům v malebné krajině v Amandole

4 1
ID: IT1133

Vila nacházející se v krásných kopcích oblasti Marché s půvabným výhledem na pohoří Sibilini. Kromě bazénu nabízí také vířivku a posilovnu.

Čtěte více

32 149 000 Kč

1 300 000 €

1 108 089 £

1 409 611 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečnou devízou této nemovitosti je její poloha. Vila stojí na východo-západně orientován kopci s výhledem na pohoří Sibilini a na nádhernou nedotčenou krajinu.

K domu se dostaneme po obecní cestě. Pozemek je plně oplocen a má rozlohu téměř jeden hektar. Zahrada je bohatě osázena stromy, živými ploty a květinami. K dispozici jsou parkovací místa. K domu patří bazén o velikosti 10x5m.

V přízemí najdeme obytné místnosti a schodiště vedoucí do horního patra, kde se nachází lázeňská část. V obývacím pokoji je krb, dále je zde jídelní kout a velká kuchyně. Celý prostor je vybaven francouzskými okny a nabízí se tak nádherný výhled do zahrady. Dále jsou zde dvě koupelny, malá posilovna s vířivkou a prádelna. V prvním patře se nacházejí čtyři ložnice, každá s vlastním sociálním zařízením. Největší z nich, hlavní ložnice, má šatnu. V tomto patře najdeme i balkon. Dům je zrekonstruován za použití nejkvalitnějších materiálů a systémů.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247