Zpět na výpis

Venkovský domek s garáží u Sarnana

5
ID: IT1136

Zrekonstruovaný venkovský domek leží v krásné přírodě jen pár minut od národního parku. Využívat můžete bohatě osázený pozemek zaručující klid a soukromí.

Čtěte více

9 584 575 Kč

385 000 €

325 342 £

412 701 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zrekonstruovaný venkovský domek s přístavkem a zahradou o rozloze cca 5 hektarů se nachází u měst Sarnano a Amandola, jen pár minut od národního parku Monti Sibilini.

K třípodlažnímu domu vede soukromá cesta. Dům o velikosti cca 210 m2 se skládá v přízemí z velké verandy, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, koupelny, technické místnosti a pracovny. V prvním patře najdeme tři ložnice, koupelnu a šatnu. Ve druhém patře/podkroví jsou další dvě ložnice, koupelna a dvě komory. Nedaleko hlavní budovy se nachází zrekonstruovaná přístavba o rozloze téměř 100 m2. V současné době je využívána jako garáž a kůlna. Tuto nemovitost lze přestavět na bytovou jednotku. U příjezdové cesty je další garáž.

Domek je obklopen nádhernou zahradou bohatě osázenou stromy. Blízkost národního parku znamená, že můžete obdivovat i druhy typické pro tuto oblast – srny, lišky, jezevce nebo různé druhy ptactva.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247