Zpět na výpis

Kamenný dům s velkou zahradou v Penna San Giovanni

5 1
ID: IT1134

Krásný autentický dům s velkou zahradou, bazénem a přístavkem skýtá krásné výhledy na okolní krajinu a zároveň nabízí rušný život malého italského městečka.

Čtěte více

14 688 050 Kč

590 000 €

498 576 £

632 451 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Typický zrekonstruovaný dům s přístavbou, bazénem a zahradou o rozloze téměř 4000 m2 se nachází jen pár minut od centra Penna San Giovani, autentické středověké vesnice v provincii Macerata.

Dům byl zrekonstruován s ohledem na lokální prvky, a přesto je vybaven veškerým komfortem. V přízemí je vchod, velký obývací pokoj s krbem a jídelnou a několika francouzskými okny s výhledem do zahrady. Dále zde najdeme kuchyni, koupelnu, technickou místnost a ložnici se samostatným vchodem. V prvním patře se nachází obývací pokoj s krbem, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou a další ložnice. V podkroví jsou další dva velké pokoje se dvěma koupelnami.

V zahradě jsou vzrostlé stromy a keře, bazén, prostor na opalování a přístavek, který je v současné době využíván jako kůlna na nářadí. Tento prostor lze předělat. Dům je napojen na veškeré sítě, má připojení k wifi. Vytápění je zajištěno LPG plynem a krby na dřevo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247