Zpět na výpis

Elegantní dvoupodlažní vila v Montecassianu

7 1
ID: IT1140

Elegantní vila s bazénem a tenisovým kurtem splní všechna vaše přání. Vila je postavena z luxusních materiálů a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

Čtěte více

50 024 700 Kč

1 980 000 €

1 704 013 £

2 113 243 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nedávno zrekonstruovaná elegantní vila se nachází v krásné přírodě v okolí Montecassiana. Vila je obklopena vlastní soukromou zahradou s bazénem, tenisovým kurtem, přístavkem s lázněmi, domem pro personál a garáží.

Zahrada je osázena letitými stromy, různými odrůdami růží a olivovým sadem. Vila se nachází 5 minut jízdy od historického centra a rozkládá se celkem na 3 podlažích o celkové rozloze 570 m2. V přízemí je obývací pokoj s krbem, kuchyň s jídelnou, koupelna, TV kout a kotelna. V prvním patře jsou 4 pokoje s koupelnou, prádelna a velká terasa. Ve druhém patře najdeme obývací pokoj, hlavní ložnici s koupelnou a šatnou, a další ložnice s koupelnou a pracovnou. Většina nábytku je také součástí prodeje.

Zahrada je vybavena nekonečným bazénem o velikosti 12x6 m, tenisovým kurtem s antukou, grilem, saunou a vířivkou. Má také osvětlení a zavlažovací systém.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247