Zpět na výpis

Vila s bazénem blízko moře v Lapedoně

6 1
ID: IT1135

Zajímavá vila kousek od pobřeží Jaderského moře s bazénem a přístavkem nabízí romantické výhledy. Udržovanou zahradu s olivovníky doplňuje velký pozemek.

Čtěte více

13 895 750 Kč

550 000 €

470 787 £

586 145 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pouhých 10 minut od písečné pláže Jaderského moře a v krásné panoramatické poloze leží tato vila o rozloze cca 380 m2 s bazénem a pozemkem o rozloze více než 6 hektarů.

Nemovitost je snadno dosažitelná z centra městě Lapedona (cca 3 km). Cesta je dobře udržovaná. Na částečně oploceném pozemku se nacházejí zastřešená parkovací místa. Hlavní budova je třípodlažní. V přízemí je obývací pokoj s krbem a pecí na dřevo a dá se zde vstoupit na verandu. Dále zde najdeme kuchyni s jídelnou a koupelnu se sprchovým koutem. V patře jsou 4 ložnice, z toho jedna s vlastní koupelnou a balkonem. Další dvě sdílejí koupelnu na patře s vířivkou a sprchou. V tomto patře je velká panoramatická terasa. V podkroví je samostatný prostor s obývacím pokojem, manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem.

Pár metrů od domu je přístavek, nyní jednopodlažní samostatný byt s obývacím pokojem, kuchyní s jídelním koutem a dvěma ložnicemi, každá s vlastní koupelnou. K němu přiléhá sklad zahradního nářadí a šatna k bazénu. Bazén má 12 m a je zakrytý speciálním sklem, což umožňuje jeho využívání i v chladnějších měsících léta.

Zahrada kolem budovy je ideální pro relaxaci a party. Je osázena ovocnými stromy a olivovým hájem. Zbytek pozemku je volný, ideální pro zemědělskou produkci nebo chov koní. Vila je napojena na všechny sítě a připojena k wifi. Vytápění je realizování LPG plynem a krby.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247