Zpět na výpis

Nádherná vila v kouzelné krajině blízko Maceraty

5
ID: IT1138

Okouzlující vila nedaleko pobřeží s velkou zahradou s plodícími olivovníky a lesem nabízí klid a možnost relaxace v krásné přírodě regionu Marché.

Čtěte více

21 475 250 Kč

850 000 €

727 580 £

905 861 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pár minut jízdy od centra města Macerata leží vila o rozloze cca 500 m2 obklopená krásnou velkou zahradou o rozloze přes 50 000 m2.

Nemovitost byla kompletně nově přestavěna při zachování autenticity za použití původních materiálů, a přesto v souladu s nejnovějšími stavebními předpisy. Hlavní budova se rozkládá na třech podlažích. V přízemí je velká veranda, která v létě slouží jako obývací pokoj, dále obývací pokoj s krbem navazující na jídelní kout a plně vybavenou kuchyň. Najdeme zde pracovnu, dvoulůžkový pokoj a koupelnu. V patře se nachází čtyři pokoje a dvě koupelny a další pokoje, kde jsou připraveny přípojky a odpady pro další koupelnu. V suterénu pak najdeme místo pro auta, tavernu, posilovnu a malou místnost. Dům má napojení na všechny sítě a vytápění na plyn skrze dvě vlastní nádrže. K dispozici je wifi, alarm a klimatizace. Přístavba o rozloze cca 40 m2 slouží jako dřevník.

Okolo domu je velká zahrada a les. Zahrada je osázena ovocnými stromy a středomořskými květinami. Asi padesát olivovníků různých odrůd umožňuje průměrnou roční produkci 150-200 litrů olivového oleje. Celý pozemek je ohraničen plotem a částečně příkopy. Příjezdová cesta má dálkově ovládanou bránu. Na zahradě je závlahový systém a dvě studny s jímkou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247