Zpět na výpis

Nové apartmány v centru Schladmingu

2
ID: AT0173

Jedinečná příležitost ke koupi lyžařského apartmánu ve zcela novém projektu v centru oblíbeného Schladmingu...

Čtěte více

6 967 335 Kč - 13 371 255 Kč

267 050 € - 512 505 €

241 143 £ - 462 785 £

316 812 $ - 608 005 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento zcela nový projekt bude situován v krásné lokalitě v centru města Schladming, jen 6 minut chůze o lanovky Planai a také nedaleko supermarketu, pekárny, obchodů a restaurací. Schladming je jednou z nejoblíbenějších lyžařských destinací pro české a slovenské návštěvníky nejen díky skvělé dostupnosti (4h50 z Prahy, 4h30 z Brna a 3h40 z Bratislavy), ale hlavně kvůli přírodním krásám a obrovské škále sportovního vyžití v zimě i v létě, od lyžování na 120 km výborně upravených sjezdovek, po nesčetné běžkařské tratě, horolezectví, pěší a cykloturistiku a mnoho dalšího. Oblast je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro dobrodruhy a romantiky. Tento projekt bude mít celkem 19 apartmánů o výměře od 36m2 až 91m2. Ke každému bude patřit jedno garážové parkovací místo, úložný prostor a venkovní prostor v podobě balkónu, terasy nebo zahrádky. Apartmány budou vybaveny v moderním elegantním alpském stylu a představují ideální investiční nemovitosti s povinností pronájmu v kombinaci s vlastním užitím a možností zajímavého výnosu. Rezort bude spravovat místní pronajímací agentura, která se postará o veškerý servis. Je také možnost apartmány koupit jako hlavní bydliště a mít zde trvalý pobyt. Apartmány se začnou stavět letos s předpokládaným dokončením na konci roku 2021.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247