Zpět na výpis

Nová, prostorná vila s výhledem na moře ve Villasimius

3 ano 2 000m
ID: IT0862

Nově postavená prostorná vila, kousek od pláže s rozlehlou zahradou a prostorem pro výstavbu bazénu v oblíbené destinaci Villasimius na jižní Sardinii...

Čtěte více

13 387 500 Kč

525 000 €

446 980 £

624 271 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nově postavená vila (2008) se nachází v jedinečné poloze v městečku Villasimius v jižní Sardinii a nabízí úchvatný výhled na chráněný mořský park a na pláž Porto Giunco. Od oblíbené pláže Campus je vzdálena pouze 2 km, od turistického přístavu Villasimius ji dělí 4 km.

Jednopodlažní vila má 350 m2 a skládá se z prostorné vstupní haly, velkého obývacího pokoje s krbem, samostatné kuchyně se vstupem do prádelny a koupelny. Pár kroků odděluje obývací prostor od prostoru na spaní, kde se nachází 3 dvoulůžkové ložnice, z nichž 2 mají francouzská okna a přímý vstup do zahrady a koupelnu. Z hlavní ložnice je možné si vychutnat nádherný panoramatický výhled na moře.

Kolem vily se rozprostírá zahrada o rozloze 10 000 m2 se středomořskými křovinami, zeleninovou zahradou s ovocnými stromy a anglickým trávníkem. K vile náleží i velká terasa (70 m2) využívaná jako venkovní obývací pokoj, gril s umyvadlem, kůlna na nářadí a venkovní sprcha s teplou vodou. Je zde také připravený prostor pro stavbu panoramatického bazénu s výhledem na moře. K nemovitosti patří i dvě krytá parkovací místa.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247