Zpět na výpis

Krásná vila s bazénem a výhledem na moře blízko Olbie

4 1 ano
ID: IT1356

Prostorná, moderní vila s bazénem, dependance a výhledem na moře v oblasti Cugnana na Sardinii

Čtěte více

35 887 500 Kč

1 450 000 €

1 234 775 £

1 570 225 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásná moderní vila s bazénem a dependance se nachází na vyvýšeném místě v oblasti Cugnana na severovýchodní Sardinii a je obklopená nezkaženou sardinskou přírodou s charakteristickými žulovými skálami a bujnou vegetací. Vila je příjemně umístěna jen 15 minut jízdy od písčitých pláží a 20 minut od letiště v Olbii. Jednoduše se dostanete také do malebného horského městečka San Pantaleo s mnoha obchody, galeriemi a restauracemi.

Jednopodlažní vila o výměře asi 200m2 má k dispozici udržovanou zahradu, které dominuje krásný bazén s relaxační zónou. K dispozici je také veranda, ideální místo k celoročními stolování. Nemovitost se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, dále 3 ložnic a 2 koupelen. Na druhé straně zahrady je umístěna dependance, kterou tvoří samostatný byt s jednou ložnicí. Nemovitost je vybavena v moderním, praktickém duchu s možností okamžitého využití. Díky výhodné poloze blízko letiště a pláží je také vhodná na pronájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528