Zpět na výpis

Luxusní vila v San Pantaleo na Sardinii

3
ID: IT1344

Nádherná moderní vila uprostřed nezkažené sardinské přírody jen 7 minut jízdy od moře...

Čtěte více

26 528 250 Kč

1 050 000 €

898 775 £

1 119 005 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní, nově postavený "stazzu" neboli sardinský statek je ponořený do nádherné přírody kraje Gallura a nachází se mezi vnitrozemským městečkem San Pantaleo, známým pro galerie umění a bohémskou atmosféru a přímořskou lokalitou Portisco.

Nemovitost je vhodná pro milovníky elegantního stylu, kteří ocení klid a soukromí uprostřed nezkažené středomořské přírody. Zároveň není nemovitost izolovaná - půvabné San Pantaleo s mnoha restauracemi a obchody je vzdáleno pouhé 2.5km a na pláž dojdete za 7 minut. Vila o výměře cca 127m2 je postavena na pozemku o rozloze cca 13 800m2, na kterém najdeme kromě krásné zahrady i endemické rostliny a olivovníky. Nemovitost disponuje velkým a světlým obývacím pokojem ve stylu open plan, na který navazuje moderní kuchyně v minimalistickém stylu a jídelnou, 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Ve všech místnostech je patrný důraz na kvalitu materiálů, italskou eleganci a styl a maximální pohodlí. Venkovní zastřešená veranda poskytuje vítaný prostor pro chvíle odpočinku. Efektivní venkovní osvětlení dokresluje intimní atmosféru.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528