Zpět na výpis

Velký apartmán na La Maddalena

4
ID: IT1326

Velký apartmán v historickém centru La Maddalena na severu Sardinie uprostřed nádherného přírodního parku

Čtěte více

14 156 800 Kč

560 000 €

471 343 £

612 027 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Uprostřed starého města na souostroví La Maddalena na severu Sardinie, známého díky krásné přírodě se nachází tento velmi prostorný byt o výměře asi 200m2.

Souostroví La Maddalena bylo prohlášeno národním parkem najdete zde nedotčenou přírodu a čisté, průhledné moře. La Maddalena je jednoduše dostupná ze Sardinie celoročním trajektem z přístavu Palau (cca 40min). Palau je vzdáleno od letiště v Olbii dalších asi 40min, takže celkový dojezd z letiště může být i pouhých cca 1h30. Kromě úžasné přírody na souostroví určitě stojí za návštěvu tradiční uličky starého města, nezapomenutelné panorama v Porto di Cala Gavetta nebo námořní muzeum Nina Lamboglia. Nikdo se také nenechá ujít procházku po mostě Ponte di Caprera spojující ostrov La Maddalena s ostrovem Caprera. Mezi nejkrásnější pláže určitě patří Cala Spalmatore, Spiaggia di Tegge, Testa di Polpo nebo Cala d'Inferno. Souostroví skýtá nekonečné možnosti pro sportovní vyžití včetně pěší turistiky, lezení po skalách, vodní sporty. Velmi oblíbené jsou i jóga a pilates.

Byt je plně vybaven a připraven k užití. Na prostorný obývací pokoj plynule navazuje kuchyně a zastřešená terasa. Čtyři ložnice a tři koupelny poskytují spoustu prostoru i pro početnou rodinu. K nemovitosti také patří prádelna, dílna a parkoviště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528