Zpět na výpis

Krásné nové apartmány v Trinità D’Agultu

44986 ano 6 000m
ID: IT1365

Zcela nový projekt prázdninových apartmánů v panoramatické oblasti Trinita D ́Agulltu na Sardinii

Čtěte více

2 800 050 Kč - 7 931 778 Kč

110 000 € - 311 600 €

94 116 £ - 266 605 £

118 415 $ - 335 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Nabízíme k prodeji krásné apartmány v novém rezidenčním projektu, který bude realizovaný v centru malebné vesničky Trinità D’Agultu na severozápadním pobřeží Sardinie.

LOKALITA: Trinita D ́Agulltu se nachází ve výšce 365 metrů nad mořem a rozprostírá se na území, které zahrnuje rozsáhlou přímořskou oblast Isola Rossa, Costa Paradiso, a zejména v létě z něj činí vyhlášené letovisko. Nádherné pláže jsou vzdálené asi 6km od městečka a v blízkosti najdete celoročně otevřené bary, restaurace a obchody. Jedná se o klidnou lokalitu s překrásným výhledem na moře. V dojezdové vzdálenosti deseti minut najdete několik překrásných písečných pláží a rušnější turistická letoviska. Na Sardinii létá celoročně řada nízkonákladových společností a je také možné využít dopravu trajektem z Janova nebo Livorna - při využití nočních linek se pak probudíte přímo na Sardinii. Lodní doprava je aktivní celoročně a obzvláště mimo hlavní sezonu za velice výhodné ceny.

POPIS PROJEKTU: Rezidence nabídne celkem deset bytových jednotek, v přízemí, v prvním a v druhém patře různého dispozičního řešení a jeden luxusní podkrovní byt s překrásným panoramatickým výhledem. Apartmány budou řešeny v moderním stylu s prosklenými verandami a terasami, které dodají celému prostoru prosvětlenost a vzdušnost. K dispozici budou soukromá nezastřešená parkovací místa před objektem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528