Zpět na výpis

Vilka s výhledem na moře v Castiadas

3 1 ano 2 200m
ID: IT1347

Vilka v perfektním stavu v komplexu s bazénem u Castiadas na jižním pobřeží Sardinie

Čtěte více

17 325 000 Kč

700 000 €

596 098 £

758 040 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Světla a vzdušná vilka s výhledem na moře je součástí originálního rezortu Li Conchi v oblasti Castiadas na jihovýchodním pobřeží Sardinie. Úžasné písčité pláže se nacházejí cca 2km od rezortu. Do centra městečka Castiadas dojedete za 5 minut autem, letiště v Cagliari je vzdáleno jen hodinu jízdy. Nápaditý architektonický styl komplexu odvolává na prehistorické kořeny této oblasti a představuje esteticky velmi atraktivní celek harmonicky zapadající do krajiny. Rezort disponuje 400m2 velkým společným bazénem.

Vilka je postavena na pozemku o rozloze 200m2 a disponuje vnitřní plochou o výměře cca 130m2. Interiér kombinuje prvky tradiční architektury jako jsou dřevěné trámové stropy s moderními prvky a výsledkem je elegantní a pohodlné prostředí. Nemovitost se skládá z prostorného obývacího pokoje, plně vybavené kuchyně, 3 prosluněných ložnic a 3 koupelen. Veranda o výměře 21m2 poskytuje vítaný prostor pro venkovní stolování. Dům se nachází v perfektním stavu připravený k nastěhování a je také vhodný jako investiční nemovitost na pronájem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528