Zpět na výpis

Vila s vlastním přístupem k moři v Golfo Aranci

4 ano 50m
ID: IT1325

Vila s dependance a velkou zahradou hned u moře v oblasti Golfo Aranci na východním pobřeží Sardinie

Čtěte více

63 537 500 Kč

2 500 000 €

2 141 545 £

2 686 461 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásná vila s výhledem na moře a vlastním přístupem k moři se nachází na jednom z nejpůvabnějších míst na Sardinii blízko Golfo Aranci. Nemovitost je položena na pozemku o rozloze 5000m2 a poskytuje úžasné pohledy na ostrov Tavolara, Capo Figari a Capo Ceraso. Světlá a prostorná jednopodlažní vila disponuje velkým obývacím pokojem s krbem, na který navazuje plně vybavená kuchyně, 3 příjemné ložnice a 2 koupelny. K nemovitosti dále patří oddělená dependance sestávající z obývacího pokoje s kuchyňkou, ložnice a koupelny - tento prostor je ideální k ubytování hostů nebo na pronájem. Venkovní veranda je ideální pro celodenní posezení stejně tak jako velká oplocená zahrada s barbecue a relaxační zónou, parkovacím prostorem pro 8 vozidel (z nichž 5 zastřešených). Určitě hlavním lákadlem vily je vlastní přístup k moři malebnou pěšinkou. K vybavení vily dále patří fotovoltaický systém, klimatizace, čistička voda a automatický zavlažovací systém.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528