Zpět na výpis

Vila v klidné poloze s výhledem v Badesi

3
ID: IT1289

Praktická vila v pefektním stavu s hojným venkovním prostorem a výhledem v Badesi na severu Sardinie...

Čtěte více

8 663 460 Kč

348 000 €

294 075 £

373 039 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Příjemná vila v perfektním stavu s krásným výhledem se nachází v Badesi na severním pobřeží Sardinie. Vila je volná na 3 stranách a rozkládá se na 2 podlažích. Přízemí je tvořeno prostorným obývacím pokojem s jídelnou a kuchyní, koupelnou a dvěma terasami s panoramatickým výhledem. Dále zde najdete 2 ložnice. V suterénu je umístěn samostatný apartmán s kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. Velmi praktický je také sklípek a velká garáž s pračkou. K nemovitosti patří další venkovní parkovací místo a zahrádka. Dům je na prodej plně zařízen s nábytkem. Letiště v Olbii je vzdáleno cca 90km od Badesi.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528