Zpět na výpis

Nádherná vila v toskánských kopcích s úchvatným výhledem

5
ID: IT0631

Krásná vila v nádherné poloze nad toskánským městem Massarosa má úžasný výhled na okolní krajinu. Další výhodou vily je blízkost moře nebo letiště v Pise...

Čtěte více

31 014 000 Kč

1 200 000 €

1 040 075 £

1 447 156 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází v kopcích nad toskánským městem Massarosa. Má vskutku úžasný výhled na okolní krajinu. K domu patří 6000m2 pozemku, z něhož velká část je na rovině. V přízemí naleznete velký obývací pokoj s jídelní částí, kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny a velkou terasu s venkovní troubou na pizzu. Podzemní patro je přístupné jednak zevnitř, ale také soukromým vchodem zvenku. Zde naleznete další kuchyni s obývacím pokojem, jednu ložnici a jednu koupelnu a úschovní místnost. Toto patro je velmi vzdušné a má okna na 3 strany, skýtající krásn výhledy. Toto patro je zcela nezávislé a tedy ideální pro návštěvy a hosty. V zahradě se pak nalézá další budova se 4 pokoji - tato budova je nyní nedokončena, ale mohla by být jednoduše přeměněna a sloužit na pronájem hostům. Massarosa je ideálně umístěna pouhých 30 minut od letiřště v Pise a blízko slavných typicky toskánských měst jako Lucca, Florencie, Siena nebo San Gimignano. Velkou výhodou je blízkost moře - známá přímořská letoviska jako je Viareggio či Forte dei Marmi se nalézají v bezprostřední blízkosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247