Reality v Chorvatsku na prodej

Češi jezdí na dovolenou do Chorvatska již více než sto let. Je to země, která je pro nás blízká jazykem a kulturou, a zároveň nabízí nádhernou přírodu a moře ve spojení s historickými městečky. Ceny realit jsou zde stále přijatelné. Nechte se i vy zlákat nabídkou třeba na Makarské riviéře nebo na romantických ostrovech.

Výběr oblasti

Makarská riviéra

Makarská riviéra

Zadar a okolí

Zadar a okolí

Split a okolí

Split a okolí

Pelješac

Pelješac

Opatijská riviéra

Opatijská riviéra

Ostrov Korčula

Ostrov Korčula

Ostrov Murter

Ostrov Murter

Severní Chorvatsko/Istrie

Severní Chorvatsko/Istrie

Můžeme vám pomoci s hledáním nemovitosti?

Pokud nemáte čas vybírat z naší nabídky nemovitostí nebo jste nenašli, co hledáte, vyplňte a pošlete tuto poptávku a MY SE VÁM OZVEME nejpozději do 1 pracovního dne.

Jak napsat poptávku? Ukázky ideálních poptávek

Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Zajímavosti o nemovitostech v zahraničí
Zahraniční nemovitosti po koronavirové pandémii

Koronavirová pandémie bude mít zásadní vliv i na trhy rekreačních nemovitostí v Evropě. Co se stane s cenami v Itálii, Španělsku, Rakousku a dalších zemích?

Pokračovat ve čtení