Zpět na výpis

Nádherná luxusní vila, Marina di Pietrasanta

3 400m
ID: IT0468

Luxusní vila, která Vás uchvátí svým velkolepým stylem i komfortem, se nalézá v krásné lokalitě v Marině di Pietrasanta a je vzdálená jen 400 metrů od pláže...

Čtěte více

34 742 250 Kč

1 350 000 €

1 166 787 £

1 501 588 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v docházkové vzdálenosti od moře i veškerých služeb prošla v roce 2010 kompletní rekonstrukcí, při níž byl doladěn každý detail a mnoho prvků bylo zpracováno na míru (detaily ze světa yachtingu, vinotéka ve výklenku ve zdi, závěsné postele, podlahy z pryskyřice, atd.). Srdcem vily o ploše 176 m2 je velký otevřený obývací pokoj, který se dá rozdělit za pomoci elektronicky ovládané skleněné zdi. Ve vile jsou tři ložnice s vlastní koupelnou. K posezení slouží letní terasa, zimní zahrada či střešní terasa s teakovou podlahou. K dispozici je venkovní vířivka a mramorová sprcha. Vila se nabízí kompletně zařízená.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247