Zpět na výpis

Nádherná luxusní vila, Marina di Pietrasanta

3 400m
ID: IT0468

Luxusní vila, která Vás uchvátí svým velkolepým stylem i komfortem, se nalézá v krásné lokalitě v Marině di Pietrasanta a je vzdálená jen 400 metrů od pláže...

Čtěte více

34 668 000 Kč

1 350 000 €

1 171 770 £

1 627 988 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila v docházkové vzdálenosti od moře i veškerých služeb prošla v roce 2010 kompletní rekonstrukcí, při níž byl doladěn každý detail a mnoho prvků bylo zpracováno na míru (detaily ze světa yachtingu, vinotéka ve výklenku ve zdi, závěsné postele, podlahy z pryskyřice, atd.). Srdcem vily o ploše 176 m2 je velký otevřený obývací pokoj, který se dá rozdělit za pomoci elektronicky ovládané skleněné zdi. Ve vile jsou tři ložnice s vlastní koupelnou. K posezení slouží letní terasa, zimní zahrada či střešní terasa s teakovou podlahou. K dispozici je venkovní vířivka a mramorová sprcha. Vila se nabízí kompletně zařízená.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247