Zpět na výpis

Luxusní vila s hezkou zahradou, Marina di Pietrasanta

4 1 1 100m
ID: IT0453

Nově postavená vila se zahradou, jejíž hlavními charakteristikami jsou komfort a luxus, se nachází v Marině di Pietrasanta, jen kilometr od moře...

Čtěte více

21 968 250 Kč

850 000 €

736 720 £

1 025 069 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Při stavbě této vily v lokalitě Fiumetto, která se rozprostírá na ploše 200 m2, byl kladen důraz na vysokou kvalitu materiálů i vybavení, otevřený vzdušný prostor a luxus, který uspokojí i ty nejnáročnější. Vila má dvě poschodí a suterén a sestává z prostorného obývacího pokoje, taverny s krbem, otevřené kuchyně, tří ložnic a tří koupelen s hydromasážními vanami. V celé vile byla použita ta nejmodernější technická řešení a luxusní materiály: mramorové a dřevěné podlahy, mramorové obložení v ložnicích, dvojitá okna, dveře z lakovaného dřeva, klimatizace, podlahové vytápění atd. Vila má k dispozici řadu bezpečnostních prvků jako např. vchodové bezpečnostní dveře, digitální trezor či unikátní klíče. Vila a je obklopena zahradou o 400 m2 s pěknou výsadbou stromů a keřů, dlažbou, kamennými cestičkami a elegantním plotem a je vybavena automatickým zavlažovacím systémem. Na zahradě může být dostavěn menší bazén v rámci kupní ceny. Bez bazénu je možná sleva.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247