Zpět na výpis

Luxusní vila s hezkou zahradou, Marina di Pietrasanta

4 1 1 100m
ID: IT0453

Nově postavená vila se zahradou, jejíž hlavními charakteristikami jsou komfort a luxus, se nachází v Marině di Pietrasanta, jen kilometr od moře...

Čtěte více

21 874 750 Kč

850 000 €

734 644 £

945 445 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Při stavbě této vily v lokalitě Fiumetto, která se rozprostírá na ploše 200 m2, byl kladen důraz na vysokou kvalitu materiálů i vybavení, otevřený vzdušný prostor a luxus, který uspokojí i ty nejnáročnější. Vila má dvě poschodí a suterén a sestává z prostorného obývacího pokoje, taverny s krbem, otevřené kuchyně, tří ložnic a tří koupelen s hydromasážními vanami. V celé vile byla použita ta nejmodernější technická řešení a luxusní materiály: mramorové a dřevěné podlahy, mramorové obložení v ložnicích, dvojitá okna, dveře z lakovaného dřeva, klimatizace, podlahové vytápění atd. Vila má k dispozici řadu bezpečnostních prvků jako např. vchodové bezpečnostní dveře, digitální trezor či unikátní klíče. Vila a je obklopena zahradou o 400 m2 s pěknou výsadbou stromů a keřů, dlažbou, kamennými cestičkami a elegantním plotem a je vybavena automatickým zavlažovacím systémem. Na zahradě může být dostavěn menší bazén v rámci kupní ceny. Bez bazénu je možná sleva.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247