Zpět na výpis

Krásná vilka s vlastní lodí, Port Grimaud

2 ano
ID: FR0075

Krásná vilka v soukromé rezidenční oblasti se dvěma ložnicemi a terasou s výhledem na kanál a vlastní velkou lodí...

Čtěte více

20 272 500 Kč

795 000 €

676 856 £

945 325 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vilka s vlastní lodí, kterou nabízíme k prodeji, se nachází v soukromé rezidenční oblasti v Port Grimaud nedaleko centra se vším potřebným vybavením, restauracemi a obchody. Patří k ní parkovací místo v blízkosti domu, ale je zde možnost i parkovat na hlavním parkovišti rezidence. Vila je dvoupodlažní a její užitná plocha činí 60 m2. Je složena z přízemí, kde najdete soukromou vstupní terasu, dále kuchyni a obývací pokoj, který se otevírá na venkovní terasu s výhledem na kanál. V prvním patře najdete 2 ložnice. Jedna má terasu s výhledem na kanál a druhá zase vyvýšené patro. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem a toaletou a další samostatná toaleta. Loď kotví přímo před budovou a má rozměry 16 x 4,20 m. Port Grimaud je malebné letovisko, které bylo vystavěno v 70. letech ve stylu Benátek. Celé letovisko je protkané kanály s mořskou a sladkou vodou. Dopravu mezi jednotlivými částmi městečka zajišťují motorové čluny. V centru se nachází řada vynikajících restaurací. Místní specialitou jsou ústřice. Pláže jsou zde písčité s pozvolným vstupem. Letovisko je dostupné z Čech i autem (1 320 km). Nejbližší letiště se nachází v Toulon a je vzdáleno 47 km, anebo v Nice 90 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247