Zpět na výpis

Stylová elegantní vila s bazénem v Port Grimaud

4 1 5 000m
ID: FR0072

Krásná elegantní vila s bazénem a zahradou nedaleko pláží francouzského letoviska Port Grimaud...

Čtěte více

40 244 900 Kč

1 490 000 €

1 367 200 £

1 749 170 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nebo investici elegantní a stylovou vilu, která se nachází v soukromé rezidenční oblasti nedaleko letoviska Port Grimaud, které nese právem přízvisko francouzské Benátky. Vila stojí samostatně zasazena uprostřed zeleně a obklopuje ji velký pozemek, na kterém se nachází krásný bazén. K nemovitosti patří garáž 100 m2 pro 3 auta. Nemovitost je dvoupodlažní a byla postavena v roce 2012. Nachází se proto v perfektním stavu. Její užitná plocha činí 260 m2 a je složena ze vstupu, obývacího pokoje otevřeného na terasu, kuchyně s integrovaným jídelním koutem, 1 ložnice s koupelnou a oddělenou toaletou, 1 ložnice s koupelnou se sprchovým koutem, toalety pro hosty a prádelny v přízemí. V prvním patře najdete další 2 ložnice s vlastními koupelnami, z nichž každá má terasu a toalety. Pozemek má rozlohu 4 007 m2 a nachází se na něm udržovaná zahrada a bazén o rozměrech 12 x 6 m. Port Grimaud je malebné letovisko, které bylo vystavěno v 70. letech ve stylu Benátek. Celé letovisko je protkané kanály s mořskou a sladkou vodou. Dopravu mezi jednotlivými částmi městečka zajišťují motorové čluny. V centru se nachází řada vynikajících restaurací. Místní specialitou jsou ústřice. Pláže jsou zde písčité s pozvolným vstupem. Letovisko je dostupné z Čech i autem (1 320 km). Nejbližší letiště se nachází v Toulon a je vzdáleno 47 km, anebo v Nice 90 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247