Zpět na výpis

Stylová elegantní vila s bazénem v Port Grimaud

4 1 5 000m
ID: FR0072

Krásná elegantní vila s bazénem a zahradou nedaleko pláží francouzského letoviska Port Grimaud...

Čtěte více

36 743 400 Kč

1 490 000 €

1 329 933 £

1 437 254 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nebo investici elegantní a stylovou vilu, která se nachází v soukromé rezidenční oblasti nedaleko letoviska Port Grimaud, které nese právem přízvisko francouzské Benátky. Vila stojí samostatně zasazena uprostřed zeleně a obklopuje ji velký pozemek, na kterém se nachází krásný bazén. K nemovitosti patří garáž 100 m2 pro 3 auta. Nemovitost je dvoupodlažní a byla postavena v roce 2012. Nachází se proto v perfektním stavu. Její užitná plocha činí 260 m2 a je složena ze vstupu, obývacího pokoje otevřeného na terasu, kuchyně s integrovaným jídelním koutem, 1 ložnice s koupelnou a oddělenou toaletou, 1 ložnice s koupelnou se sprchovým koutem, toalety pro hosty a prádelny v přízemí. V prvním patře najdete další 2 ložnice s vlastními koupelnami, z nichž každá má terasu a toalety. Pozemek má rozlohu 4 007 m2 a nachází se na něm udržovaná zahrada a bazén o rozměrech 12 x 6 m. Port Grimaud je malebné letovisko, které bylo vystavěno v 70. letech ve stylu Benátek. Celé letovisko je protkané kanály s mořskou a sladkou vodou. Dopravu mezi jednotlivými částmi městečka zajišťují motorové čluny. V centru se nachází řada vynikajících restaurací. Místní specialitou jsou ústřice. Pláže jsou zde písčité s pozvolným vstupem. Letovisko je dostupné z Čech i autem (1 320 km). Nejbližší letiště se nachází v Toulon a je vzdáleno 47 km, anebo v Nice 90 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247